MÖBLER / Bord / Sybord 13603149
nr 1360 3149
Sybord
Nyrokoko. Bredd: 49, djup: 40 cm, höjd: 4 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:52:56
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Sybord
Kondition: slitage, skador
nr 1360 3149
Sybord
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 16 november 2020 |